Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

3 czerwca odbyła się zaplanowana już wcześniej wycieczka po ziemi powiatu kętrzyńskiego. Tym razem zobaczyliśmy 6 gotyckich kościołów i zabytkową, drewnianą dzwonnicę w Kosakowie. Pierwszy na trasie wycieczki był Rzymskokatolicki kościół Krzyża Świętego w Srokowie, następnie udaliśmy się do Kosakowa, potem do Windy, Barcian, Mołtajn, Sątoczna i na zakończenie do Gudnik gdzie sołtys tej miejscowości przygotował dla nas grilla i poczęstunek. Wycieczkę przygotował nasz kolega Jarosław Tomczak, a po kościołach oprowadzał Tadeusz Korowaj, z którym już wcześniej odwiedzaliśmy dworki i pałace naszego powiatu.


 

  


KOMUNIKATY

Sentencje

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka.
Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada
Św. Augustyn
 
Starość wcale nie jest złem (…) przeciwnie może być dobrem nadającym schyłkowi  ludzkiej egzystencji wymiar prawdziwie godnego trwania pośród zmieniających się  postaci świata.
Plutarch

Achim
Student

W górę
Template by JoomlaShine