Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

18 października 2018 r. w Zespole Szkól im. Marii Curie Skłodowskiej w naszym mieście już po raz 7 odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych. Patronat objął Starosta Kętrzyński. W zapełnionej po brzegi auli byli przedstawiciele władz miasta i powiatu, księża, przedstawiciele służb mundurowych, uczniowie i ich rodzice. Nie zabrakło też słuchaczy UTW. Koncert rozpoczął się odśpiewaniem hymnu narodowego, a potem wspólnie z młodymi artystami śpiewaliśmy „Rotę”, „Pierwszą Brygadę”, „O mój rozmarynie”, „Wojenko, wojenko”, „Syberiadę” i wiele innych pieśni. Była to swego rodzaju lekcja historii, która nawiązywała do zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości 11 Listopada.


  


KOMUNIKATY

Sentencje

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka.
Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada
Św. Augustyn
 
Starość wcale nie jest złem (…) przeciwnie może być dobrem nadającym schyłkowi  ludzkiej egzystencji wymiar prawdziwie godnego trwania pośród zmieniających się  postaci świata.
Plutarch

Achim
Student

W górę
Template by JoomlaShine