Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

17 grudnia 2018 r. 23 studentów naszego uniwersytetu przeniosło się do krainy bajek. Przez 2 godz. przebywaliśmy wśród elfów, księżniczek, ołowianych żołnierzyków, reniferów i św. Mikołaja. To wszystko za sprawą wycieczki do Fabryki Bombek państwa Doroszko. Oprócz zwiedzania bombkarni każdy z nas ozdobił 2 wydmuchane wcześniej bombki, które zabrał do domu. Można też było kupić gotowe piękne ozdoby choinkowe. W części muzealnej zobaczyliśmy tysiące cudownych bombek produkowanych przez Firmę Doroszko od 1992 r. i wysyłanych do całej Europy, Ameryki Pn., i Australii.

Był to dla nas czas wprowadzający w nastrój zbliżających się świąt. Zapewne wrócimy do tego świata bajek, przypominającego nasze dzieciństwo, z naszymi wnukami.

 


KOMUNIKATY

Sentencje

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka.
Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada
Św. Augustyn
 
Starość wcale nie jest złem (…) przeciwnie może być dobrem nadającym schyłkowi  ludzkiej egzystencji wymiar prawdziwie godnego trwania pośród zmieniających się  postaci świata.
Plutarch

Achim
Student

W górę
Template by JoomlaShine