Już od lat spotykamy się na bulodromie przy jeziorku miejskim, na popularnym Kompleksie „Kętrzynianka”. Lecimy sobie w kulki i polujemy na „świnkę”.

Gra w bule, to świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Zasady są proste, rywalizacja przyjazna, a przy tym doskonała forma rozrywki. Cenimy sobie przebywanie na świeżym powietrzu, w przyjacielskiej atmosferze. Od lipca do końca września br. miało miejsce 11 spotkań, podczas których rozegrałyśmy za każdym razem po 2 – 3 mecze.

W tym sezonie faworytką okazała się Krystyna Zahor. Na drugim miejscu ex aequo uplasowały się: Irena Pradyszczuk i Janina Wiszniewska. Medalowe miejsce przypadło również Janinie Waszkielis. Zakończenie sezonu zbiegło się niemal ze schyłkiem lata. Pożegnaliśmy je uroczyście przy ognisku, ze śpiewem na posesji Jasi Wiszniewskiej. Nie zabrakło barwnych akcentów (kwiaty, wianki, kapelusze, apaszki, peruki…) i zabawnych gier słownych przy stole. Szkoda, że drużyna jest tylko żeńska. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zechcą dołączyć i zaprezentować próbkę swoich umiejętności również panowie – studenci naszego UTW.

Nastała jesień. Zapadamy w kulkowy sen zimowy. Zapraszamy wszystkich chętnych na następny sezon!