Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

Działalność swoją sekcja fotograficzna rozpoczęła w październiku 2011r. i liczyła 51 osób.

Sekcja ta zajmuje się organizowaniem wycieczek krajoznawczych, wyjazdów do filharmonii i teatru, wyjazdów na turnusy wypoczynkowo-rehabilitacyjne itp.

Sekcja literacko-historyczna powstała w miesiącu IX 2010r. Początkowo grupa liczyła 19 osób.

Sekcja powstała w 2015 roku. Liczebność była zmienna i wynosiła od kilkunastu do kilku cyklistów. Koordynatorem rajdów jest Alicja Woronowicz.

 

W ramach tej sekcji dział kilka podzespołów:

Chór „Wrzos„ działający w ramach sekcji wokalno-muzycznej UTW w Kętrzynie powstał w 2007r. Założycielem i dyrygentem chóru jest mgr Cezary Nowakowski. Zespół liczy 20 osób...

KOMUNIKATY

Wycieczka do Częstochowy i Krakowa (31.08 – 4.09. 2020)

Zarząd UTW w Kętrzynie zawiadamia, że wycieczka do Częstochowy i Krakowa (31.08 – 4.09. 2020) została odwołana. Wpłacona zaliczka będzie zwrócona w najbliższym terminie.

 

Turcja 3-10.05.2020. Wyjazd odwołany

Zarząd UTW w Kętrzynie zawiadamia, że planowana impreza turystyczna do Turcji w dniach 3-10 V 2020 r. została odwołana. Po zakończeniu rozmów z biurem podróży uczestnicy będą niezwłocznie powiadomieni o wynikach negocjacji dotyczących zaliczki.

 

Najnowsze Wydarzenia

Sentencje

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka.
Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada
Św. Augustyn
 
Starość wcale nie jest złem (…) przeciwnie może być dobrem nadającym schyłkowi  ludzkiej egzystencji wymiar prawdziwie godnego trwania pośród zmieniających się  postaci świata.
Plutarch

Achim
Student

W górę
Template by JoomlaShine