Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

W miesiącach: lutym, marcu i kwietniu odbyły się zajęcia kursu tańca towarzyskiego I stopnia prowadzone przez Jadwigę Korowaj - dyplomowaną nauczycielkę tańca.  Kursanci z UTW w liczbie 31 poznawali podstawowe kroki...

Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Nowym Sączu realizuje w okresie od grudnia 2012 r. do października 2014 r. projekt pn. „Nowoczesne i bezpieczne finanse seniora” dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego. W ramach tego projektu przeprowadzono cykl 30 wykładów oraz 60 warsztatów komputerowych pt. „Nowoczesne finanse seniora”.

Aby komputery nie sprawiały nam, studentom UTW, kłopotów zapisaliśmy się się na kurs, który trwał na przełomie stycznia i lutego. Początki nie były łatwe, ale...

KOMUNIKATY

Walne Zgromadzenie Członków

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku uprzejmie informuje, że w dniu 22.09.2021 o godz. 10:00 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków w sali przy ul. Asnyka 10.

Zapraszamy wszystkich członków naszego stowarzyszenia do uczestnictwa w tym spotkaniu.


Prezes Janina Milewicz.
Zarząd


 

Nowy rok Akademicki

Zarząd UTW wita swoich członków.

Mamy nadzieję, że nowy rok akademicki będzie mógł się rozpocząć jesienią, żeby to się stało realne zachęcamy i prosimy naszych członków o zaszczepienie się przeciw COVID-19 .
Jesienią rozpoczną się różne aktywności sportowe, w których musimy zapewnić bezpieczeństwo sobie, współtowarzyszom i osobom prowadzącym.
Taka postawa będzie najbardziej pożądana dla nas wszystkich. Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia w niedługim czasie.
Zarząd

Najnowsze Wydarzenia

Sentencje

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka.
Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada
Św. Augustyn
 
Starość wcale nie jest złem (…) przeciwnie może być dobrem nadającym schyłkowi  ludzkiej egzystencji wymiar prawdziwie godnego trwania pośród zmieniających się  postaci świata.
Plutarch

Achim
Student

W górę
Template by JoomlaShine